Marzysz o odświeżeniu swojego pojazdu? Poczucie czystości, blask nowego lakieru, może zmiana koloru… To możliwe z naszym studio auto detailingu w pobliżu Lubina. Korzystamy z najnowszych technologii i produktów wiodących marek – możemy zaoferować na przykład montaż dokładek MAXTON. Twój samochód może wyglądać jak nowy dzięki naszej starannej pracy!

Zabezpieczanie lakieru.

od 1 000 zł

Przyciemnianie szyb.

od 500 zł

Zmiana koloru auta.

od 9 000 zł

Szkolenia.

od 2 500 zł

Precyzyjny detailing wnętrza

Nasza ekipa doświadczonych pracowników podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia i doskonale wie, jak zadbać o dane auto. Staranne czyszczenie wnętrza sprawi, że jazda będzie bardziej komfortowa – dokładnie usunięte zostanie każde źródło nieprzyjemnego zapachu czy uporczywe zabrudzenie. Fachowy auto detailing upiększa pojazd, dlatego warto decydować się na niego regularnie.

Fachowa ochrona lakieru niedaleko Lubina

Oferujemy szereg usług nadających samochodowi nowego wyglądu: przyciemnianie szyb, nałożenie specjalnej folii PFF dla ochrony lakieru, a także zjawiskową zmianę koloru! Postaw na profesjonalny salon, który może pochwalić się masą ukończonych, obłędnych projektów – zapoznaj się z galerią naszych realizacji. Jeżeli szukasz miejsca do odświeżenia auta i zabezpieczenia lakieru w okolicy Lubina – zapraszamy!