Szkolenia
Zapoznaj się z naszą ofertą.
Szkolenie

Niezależnie od tego, czy jest to szkolenie w zakresie oklejania samochodów folią do zmiany koloru lub folią ochronna PPF , czy kurs przyciemniania szyb, oferujemy kursy szkoleniowe dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Na naszych szkoleniach nauczysz się wszystkich niezbędnych technik aplikacji folii, a następnie uzyskasz certyfikat.

Podczas szkolenia dowiesz się o rodzajach folii, niezbędnych narzędziach oraz sposobach montażu folii.

Szkolenie PRZYCIEMNIANIE

Chcesz nauczyć się profesjonalnie przyciemniać szyby samochodowe, aby w przyszłości móc na tym zarabiać? A może interesuje Cię znalezienie profesjonalnego materiału do przyciemniania, aby ostatecznie nakleić folie przeciwsłoneczne na szyby bez pęcherzy i załamań? Na naszych szkoleniach wyjaśniamy jak stosować folie przeciwsłoneczne różnych producentów, polecamy profesjonalne narzędzia i akcesoria, a także najlepsze ceny zakupu od dostawców, szkolimy zarówno w teorii, jak i w praktyce.Dzielimy się z wami naszym ‘’Know How’’ co pozwoli wam perfekcyjnie przyciemnić szyby, ,czy to z demontażem szyb i tapicerek, czy też bez.

folie ochronne PPF / folie do zmiany koloru

Szczegółowo wyjaśnimy, co jest ważne, jeśli chodzi o Wrapping i pokażemy wszystkie niezbędne techniki, podpowiemy i ujawnimy tajemnicę udanego i bezbłędnego oklejania . Na szkoleniu z oklejania folią do zmiany koloru dowiesz się, jak prawidłowo aplikować folie na lakier czy też inne powierzchnie, zostaniesz przeszkolony z zakresu inżynierii materiałowej i narzędziowej.

Zainteresowany? Zadzwoń! 506 174 129

Po ukończeniu szkolenia zostaniesz certyfikowany przez XTREME i otrzymasz potrzebną pomoc w przypadku jakichkolwiek pytań.