OFERTA
Zapoznaj się z naszą ofertą.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnym wizerunku Twojego pojazdu.

W zakres naszych usług wchodzi montaż folii przeciwsłonecznej na szybach samochodowych i oknach w budynkach oraz witrynach sklepowych. Nasze 18 letnie doświadczenie i niezliczona ilość przyciemnionych szyb w autach orzaz budynkach pozwoliła nam osiagnąć ogromne doświadczenie zadowalające wszelkie potrzeby i wymagania każdego klienta.

Wszystkie oferowane przez nas folie posiadją wymagane atesty Instytutu Techniki Budowlanej. Nasi Klienci to osoby prywatne, firmy oraz instytucje publiczne. Cena przyciemnienia szyb samochodowych jest indywidualna dla każdego modelu auta, ilości przyciemnionych szyb oraz rodzaju folii. Jeżeli chcesz się dowiedzieć ile kosztowałoby przyciemnienie szyb Twojego samochodu zadzwoń, napisz lub odwiedź nas osobiście.

Przyciemnianie szyb

- Stosowane w samochodach z klimatyzacją poprawiają jej skuteczność.

- Występują w najmodniejszych odcieniach.

- Podnoszą walory estetyczne samochodu.

- Działają one jak bariera, redukując 99% promieni UV, chronią ciebie i twój samochód przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, chronią przed odbarwianiem i niszczeniem tapicerki.

Folie ochronne Premium Shield

- Ochrona przed obiciem żwiru drogowego.

- Dzięki technologii "SelfHealing" uszkodzenia powstałe na powierzchni folii niwelują się samoczynnie pod wpływem ciepła i czasu.

- Wysoka połyskliwość i optyczna przejrzystość.

- Odporność na promienie UV. Nie zżółknie, nie zmatowieje.

Oklejanie auta

Jako doswiadczeni aplikatorzy folii przeciwsłonecznych specjalizujemy się również w montażu folii na koroserię pozwalających na odwracalną zmiane koloru auta lub elementów jego wnętrza beż ingerencji w oryginalny lakier lub strukture oklejanych przedmiotów.

Doświadczenie, wiedza i pasja skutkują setkami wdrożonych realizacji (z których ciekawsze przedstawiamy w galerii zdjęć) oraz rzeszę zadowolonych klientów, którzy na codzień korzystają z efektów naszej pracy - zarówno w firmach przy autach z reklamą, jak i prywatnych samochodach objętych np. całościową zmianą koloru nadwozia.

Naprawa szyb

Nie wszyscy wiedzą, że nie każde uszkodzenie szyby musi skutkować jej wymianą. Uszkodzenia punktowe o średnicy nie przekraczającej ok. 50 mm - kwalifikują się do naprawy. Naprawa szyby przywraca 95-100% jej pierwotnej wytrzymałości w miejscu uszkodzenia, pozostawiając na fabrycznym miejscu szybę, listwy i klipsy. Koszt naprawy szyby jest niski w stosunku do jej wymiany, a czas trwania usługi wynosi ok. 45min. Po zakończeniu naprawy samochód gotowy jest do jazdy.

Polerowanie reflektorów

Dzięki tej usłudze można przywrócić pierwotny wygląd reflektorów przywracając im dawny blask i wygląd.

Reflektory są dodatkowo zabezpieczane powłoką ochronną UV. Stare i porysowane reflektory mogą być jak nowe !!! Zaletą polerowania jest stosunkowo niski koszt w porównaniu z ceną nowego reflektora, który najczęściej wyceniamy po uprzednich oględzinach (od 40 do 150zl za szt.)

Polerowanie lakieru

Odśwież wygląd swojego lakieru. Nie musi to być cały samochód, mogą być to pojedyncze elementy karoserii. Dodatkowo można zabezpieczyć lakier folię samochodową np. bezbarwną.

PARTNERZY
PremiumShield.pl
PremiumShield.pl
PremiumShield.pl
PremiumShield.pl